KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087102
nr 1608 7102
Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap. Olja på pannå, 57x66cm, yttermått inklusive ram: 74x84cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:44:10
100 kr
150 kr